Pislickler Forum | Hoşgeldiniz ..

Pislickler Forum , Sitesine Hoşgeldiniz.Sitemizde Adminlik ve Yetkili Alımları Vardır.

Üye iseniz Lütfen Giriş Yapınız .
Üye Değilseniz Forumdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz .

Join the forum, it's quick and easy

Pislickler Forum | Hoşgeldiniz ..

Pislickler Forum , Sitesine Hoşgeldiniz.Sitemizde Adminlik ve Yetkili Alımları Vardır.

Üye iseniz Lütfen Giriş Yapınız .
Üye Değilseniz Forumdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süppperr bi fıkra daha doğrusu 2 fıkra

2 posters

Çözüldü Süppperr bi fıkra daha doğrusu 2 fıkra

Mesaj tarafından Admin Cuma Ocak 30, 2009 11:39 am

Bir grup kaplumbağa pikniğe gitmeye karar vermişler. Bunlar böreklerini almışlar, koyulmuşlar yola… Piknik yerine gitmeleri de 1 yıl sürmüş. Kaplumbağalar da tuz olmadan yaşayamazlarmış yolda giderken bütün tuzu bitirmişler.1 yıl geçmış sonunda piknik yerine ulaşmışlar neyse böreklerini açmışlar bir bakmışlar ki; tuzları bitmiş. Elbette tuzsuz yaşayamazlar, kim gitsin derken en yaşlıları gitse gelene kadar ölür en iyisi “en gencimiz gitsin” demişler. Genç kaplumbağa da kabul etmiş ama “bir şartım var” demiş:
- Ben gidip gelene kadar kimse bu börekleri yemeyecek.
Herkes kabul etmiş.
Genç kaplumbağa gitmiş. Aradan 6 ay geçmiş yaşlı kaplumbağa ölmek üzereymiş, herkes “sen ye yaşlısın ölüceksin.” demiş.
O :
- Hayır söz verdim gelene kadar yemiyecem.
1 senenin dolmasına cok az kalmış ki yaşlı kaplumbağa dayanamamış tam elini böreğe uzatmış çalıların arasından genç kaplumbağa çıkmış:
-Yaa ! Demek ki gitseydim börekleri yiyecekmişsin…

--------------------------------------------------------------------------------

Süper Fıkra
Kategori: HayvanLar aLemi | İlk yorumu sen yap

Bir gün adamın biri evden işe döner posta kutusuna bir bakar normal halinden 4 kat fazla fatura merak eder telefon şirketini arar bir sorun olamadığını söylerler adam der çaresiz ödeyecez sonra gece yarısı kalkar bir bakar papağanı telefonu açmış konuşuyor çok kızar ve papağanı kanatlarından duvara çiviler 1 hafta boyunca orada kalacağını söyler 15-20 dakika geçer canı sıkılır orada asılı duran hz.isanın haça girilmiş heykelini görür der
- Eeee, birader sen ne zamandır burdasın
heykel der
- Ben 2000 yıldır buradayım
papağan,
- Ohaaa nereyi aradın lan öyle
Admin
Admin
Yönetmen!
Yönetmen!

https://pislickler.catsboard.com

Çözüldü Geri: Süppperr bi fıkra daha doğrusu 2 fıkra

Mesaj tarafından AvaX Çarş. Ekim 28, 2009 3:01 pm